В українських школах хочуть посилити систему безпеки. Зокрема, планується встановити металодетектори на вході, щоб учні не могли пронести з собою зброю та інші заборонені предмети. Також до охорони школярів хочуть залучити поліцію, встановити у навчальних закладах тривожну сигналізацію та багато іншого.
![В українських школах з'являться поліція, тривожна сигналізація та металодетектори, - Шмигаль В українських школах з'являться поліція, тривожна сигналізація та металодетектори, - Шмигаль - today.ua](https://infovmire.ru/wp-content/uploads/2023/12/sh-e1701946249193-611x391.jpg)
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.
«Цього року затвердили відповідну Концепцію безпеки навчальних закладів. Заслухали інформацію МОН та ДСНС про роботу в цьому напрямку. Доручив МОН, Мінінфраструктури, Мінфіну спільно з ОВА забезпечити реалізацію проектів будівництва та реконструкції укриттів у навчальних закладах за рахунок відповідної субвенції з держбюджету», — написав глава уряду.
За словами Шмигаля, важливим також залишається питання обладнання укриттів на випадки повітряної тривоги у школах та садках України. На сьогоднішній день 80% установ укриття мають. Проте все ще багато дітей навчаються онлайн, адже в їхній школі немає бомбосховища.